Concurs pentru funcția de Manager

Consiliul de Administrație al Spitalului Orășenesc "Ioan Lascăr" Comănești, jud. Bacău anunță organizarea concursului de ocupare a funcției de Manager, persoană fizică a instituției de mai sus amintită. Concursul va avea loc în data de 14 martie 2013 la ora 09:00 proba scrisă și 15 martie 2013 ora 14:30 susținerea proiectului de management în cadrul interviului, la sediul Spitalului Orăsenesc "Ioan Lascăr" Comănești din str. V. Alexandri, nr. 1, oraș Comănești, jud. Bacău.